Визнано переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора ОЗ «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара»

Дата: 27.09.2021 16:47

27 вересня у залі засідань Кобеляцької міської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади директора ОЗ «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара».

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування, яке проводилося з метою визначення рівня та перевірки знань законодавства України у сфері загальної середньої освіти, перевірки професійної компетентності, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання та публічної презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За результатами оцінювання комісія вирішила визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора ОЗ «Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара» Стаднікову Олену Володимирівну.

Конкурс на директора школи проводився відповідно до статті 38 Закону України «Про повну загальну середню освіту» та з метою дотримання принципів забезпечення рівного доступу, законності, прозорості, доброчесності, ефективного та справедливого процесу відбору керівника комунальної установи, керуючись ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Відео конкусру можна переглянути за посиланням

Протокол засідання конкурсної комісії № 2 від 27.09.2021