Відбувся конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля»

Дата: 25.09.2021 22:25

25 вересня 2021 року творчі колективи Кобеляцької територіальної громади провели обласний огляд-конкурс народної творчості «В своїй хаті своя й правда, і сила, і воля», присвячений 30-ій річниці Незалежності України.

У звітному концерті взяли участь аматорські колективи сільських будинків культури, клубів, Центру культури і дозвілля міської ради та аграрного ліцею. Програма складалась з тридцяти художніх номерів. Глядачам та журі учасники вокальних колективів продемонстрували високий рівень виконавської майстерності.

У рамках мистецького заходу художні колективи «Ветеран», «Криниця», «Барвінок», «Кобеляцькі джерела», «Іванівські куми», "Чисті криниці" ДПТНЗ "Професійний аграрний ліцей" та Народний театр захищали звання «народного». Результати обласного огляду будуть відомі в кінці року.

У різножанровій програмі взяли участь понад 300 учасників, які продемонстрували блискуче виконання у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному та літературно-мистецькому жанрах.

Більше фото у фейсбук.