Шановні працівники дошкільних закладів, батьки, дорогі дітки!

Дата: 25.09.2021 14:08

Свято дошкілля, яке святкується 26 вересня, подарувало усім нам чудову можливість зануритися у прекрасний, неповторний світ дитинства.

Шановні працівники дошкільних закладів, свій найцінніший скарб довіряють вам батьки. Ви виправдовуєте їх довір’я, бо саме до вас горнуться діти, саме вас вони вважають своїми друзями, цілковито довіряють вам і часто нашіптують свої дитячі таємниці. Вони – наймудріші філософи, найсуворіші перевіряючі і найвірніші друзі. Чи не заради цього варто жити?

Тож у цей чудовий осінній день прийміть найщиріші вітання з професійним святом. Висловлюємо вам щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

Хай у родинах ваших панує злагода й достаток, у серцях – любов, а в душах – спокій і затишок! Хай небо над нашими головами буде мирним і яскраво-блакитним, а всі діти – усміхненими й щасливими.

З повагою -
міський голова                                   Олександр Копелець