Жителі Кобеляцької громади відзначили 78-у річницю визволення від нацистських загарбників

Дата: 24.09.2021 11:16

24 вересня 2021 року відбулися урочисті заходи з нагоди визволення території Кобеляцької громади від нацистських загарбників. Розпочалися вони ходою за участю депутатів, працівників апарату Виконавчого комітету міської ради, представників установ та громадськості міста.

Мітинг відбувся біля пам’ятника Скорботної матері, де присутні вшанували пам'ять про загиблих воїнів та учасників Другої світової війни, бойових дій на сході країни хвилиною мовчання та покладанням квітів до Вічного вогню.

У рамках святкування 78-ї річниці визволення Кобеляччини від нацистських загарбників у сільських будинках культури та клубах проведено історичні години пам'яті та відбулось покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам.

Окрім того, у Публічній бібліотеці міста Кобеляки та її бібліотеках-філіях діють книжкові виставки й історико-патріотичні викладки літератури, присвячені визволенню Полтавщини та Кобеляччини від нацистських загарбників.