Вітаємо!

Дата: 24.09.2021 08:43

25 вересня ми будемо відзначати пам’ятну дату – 78-му річницю звільнення Кобеляччини від фашистських загарбників.

Перш за все – це свято ветеранів, на долю яких випало тяжке випробування війною. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на полі бою, чи на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

Низько вклоняюся всім ветеранам, учасникам Другої світової за те, що не дали розтоптати і поставити на коліна Україну. Величезна подяка всім, хто витримав на своїх плечах весь тягар тих часів, а потім відбудував і підняв зі згарищ українські міста і села.

Ми пам’ятаємо усіх героїв, чия боротьба, самовіддана праця і героїзм сприяли звільненню України від нацистів. У серці кожного з нас жива пам’ять про неоціненний внесок українців у спільну перемогу в цій жахливій війні. Тим, хто загинув і тим, хто вижив у пеклі 40-х ми, зобов’язані всім, що маємо сьогодні.

З повагою -

міський голова                                                  Олександр Копелець