День села у Вільховатці

Дата: 23.09.2021 15:19

Нещодавно відбулось урочисте святкування Дня села Вільховатка, що ввійшло до складу Кобеляцької міської територіальної громади.

Цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у спортивних змаганнях, конкурсах, переглянути концертну програму і відпочити, а й поспілкуватися один з одним та просто весело і цікаво провести час.

Кількість людей, яка прийшла цього дня до сільського будинку культури, вкотре підтвердила істину, що кожна людина – це продовження певного роду, який має свою культуру та історію. Земля, на якій вони народилися та живуть, овіяна духом свободи, окроплена кров’ю наших пращурів, рясно полита солоним потом хліборобів, прекрасна будь-якої пори року своєю особливою, лише їй притаманною красою.

Переповнена, гарно уквітчана осінніми квітами та дарами природи зала приємно вразила гостей свята, які люб’язно завітали, щоб привітати жителів Вільховатки та Деменок зі святом.

Цього дня слова вітань лунали від заступника міського голови Сергія Китайгори, діловода Ірини Циганюк та колишнього сільського голови, який більше двадцять років очолював сільську раду – Володимира Скляренка.

У рамках святкування Дня села для малечі був організований конкурс малюнку та працювали батути. Для любителів спорту провели футбольний матч, змагання з настільного тенісу.

Гарний настрій присутні отримали від чудової концертної програми, яку продемонстрували учасники самодіяльних колективів Кобеляцького міського Центру культури і дозвілля та Вільховатського сільського будинку культури.

Хоча урочиста частина свята й закінчилась, проте музика і пісні лунали ще довго. На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу, навіть дощ не став йому на заваді. Запам'яталося воно яскравістю барв та душевним теплом.

Після танців, співу, частування смачними варениками, кашею та юшкою присутні мали можливість отримати задоволення від чудового феєрверку, подарованого міською радою.