Іванівська "Жіноча рада" переймається життям односельчан

Дата: 20.09.2021 16:06

18 вересня у селі Іванівка «Жіноча рада» організувала урочисте привітання жителів села, які вийшли на пенсію у 2020-2021 роках. Тепло, затишно та по-сімейному пройшов даний захід. Голова жіночої ради Валентина Рибалко розповіла про життєвий шлях кожного із ювілярів, вручила подарунки та квіти, а потім, за святковим столом, всі разом співали пісень, ділилися спогадами й говорили про сьогодення.

Жіноча рада в с. Іванівка існує понад 30 років. Її члени опікуються багатодітними родинами, проводжають на пенсію односельчан, вітають довгожителів, приділяють увагу тим, хто знаходиться в складних життєвих обставинах та вирішують інші питання.

Голова організації – Валентина Рибалко погодилася докладно розповісти про роботу Жіночої ради. Отже, найближчим часом дана інформація буде розміщена на сторінках друкованого видання інформаційного бюлетеня «Наша громада», офіційному вебсайті та у фейсбук.