Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони! Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 10:17

Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, у диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду. Те, що для звичайної людини є подвигом, для вас — повсякденна робота, яка не знає вихідних і вимагає величезної самовіддачі, мужності й організованості.

Дякуємо Вам за те, що на вас завжди можна покластися; за те, що, з дня на день стикаючись з бідою, ви не черствіє душею, зберігаєте в собі готовність до самопожертви. Нагородою за цю нелегку і небезпечну працю служать суспільне визнання та повага.

Дорогі наші герої! Прийміть слова щирої вдячності за вашу працю, високу майстерність і вірність обов'язку! Бажаємо щастя, здоров'я, добра вам і вашим родинам.

Зі святом вас!

З повагою -

міський голова                                                  Олександр Копелець