Незабаром стартує шкільний громадський бюджет участі Полтавської області

Дата: 16.09.2021 09:54

Шкільний громадський бюджет участі Полтавської області - це ефективний інструмент залучення молоді Полтавщини до формування місцевих бюджетів.

Шкільний громадський бюджет участі спрямований на процес взаємодії органів місцевого самоврядування з молоддю та на залучення учнів системи закладів загальної середньої освіти Полтавської області віком від 14 до 18 років до участі в бюджетному процесі шляхом подання ними проєктів та проведення відкритого громадського голосування за проєкти з подальшим фінансуванням для їхньої реалізації.

Фінансування здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету та бюджетів місцевих рад у співвідношенні 50х50 (100 тис.грн – з обласного бюджету та 100 тис.грн і більше – з бюджетів місцевих рад).

Прийом проєктів розпочинається з 20 вересня 2021 року та має бути спрямований на розвиток шкільної громади, покращення навчального закладу та його території, впровадження інноваційних проєктів в тематичних сферах, науково-просвітницькі чи соціальні заходи.

Більше інформації за посиланням: https://smartregion.pl.ua/sb/about