Члени Виконкому затвердили мережу закладів освіти комунальної власності Кобеляцької міської територіальної громади на 2021-2022 навчальний рік

Дата: 15.09.2021 16:34

15 вересня у залі засідань Кобеляцької міської ради відбулося чергове засідання Виконавчого комітету. У його роботі взяли участь заступник міського голови Сергій Китайгора, секретар міської ради Володимир Жуков, керуюча справами (секретар) Виконкому Олена Постольник, керівники структурних підрозділів апарату Виконавчого комітету та виконавчих органів, члени Виконкому.

Спершу присутні розглянули мережу закладів загальної середньої освіти Кобеляцької міської ради на 2021-2022 навчальний рік. Загальна кількість дітей у навчальних закладах складає 2554 учні.

Окрім того, була розглянута мережа трьох позашкільних закладів: будинку дитячої та юнацької творчості імені Миколи Андрійовича Касьяна, станції юних туристів та дитячо-юнацької спортивної школи. Загалом на території громади діятимуть 63 позашкільні групи, в яких навчатиметься понад 1300 дітей шкільного віку.

Фінансування освітніх закладів міської ради на 2021-2022 навчальний рік буде здійснюватися відповідно до затвердженої мережі та згідно з кошторисними призначеннями.

У ході роботи члени Виконкому піднімали питання вакцинації педагогічних працівників освітніх закладів громади, готовності навчальних закладів до опалювального сезону та інклюзивної освіти. Зі слів начальника Відділу освіти Наталії Коваль, наразі широко використовується інклюзивне навчання у закладах дошкільної та шкільної освіти.

Також члени Виконавчого комітету розглянули питання надання дозволів на кронування дерев. За інформацією керуючої справами (секретаря) Виконкому Олени Постольник, до міської ради надходять звернення з приводу кронування дерев від жителів громади та від діловодів. У міській раді діє комісія, яка попередньо оглядає аварійні дерева та надає відповідні висновки, згідно яких здійснюються роботи по кронуванню чи видаленню аварійних дерев. Спиляна деревина йде на опалення власних будівель, якщо її спилюють самостійно жителі громади, або на опалення у зимовий період приміщень соціальної інфраструктури (садочків, ФАПів, клубів), якщо кронування здійснюють працівники КП «Водоканал Плюс».

На засіданні членами Виконкому було розглянуто питання надання соціальних послуг жителям територіальної громади. У ході його розгляду був погоджений список осіб, які потребують надання соціальних послуг працівниками Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради.

У рамках засідання також було ухвалено низку рішень, які стосувались захисту прав дітей. Серед них були: надання дозволів про влаштування на повне державне утримання, взяття на облік дітей, які перебувають у складних сімейних обставинах та інші.

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.