Інформує Кобеляцька ДЮСШ

Дата: 14.09.2021 13:09

08 вересня 2021 року в м.Кривий Ріг відбувся всеукраїнський фестиваль з футболу серед дівчат 2011 р.н. та молодших.

Участь взяли шість команд, які були розділені на дві групи. Наші наймолодші дівчатка представляли Полтавську область. Першу гру виграли 6:4 у однолітків з Дніпропетровської області, у другій грі також здобули перемогу 3:1 над футболістками з Херсонської області.

У грі за перше місце також святкували перемогу над миколаївчанками з рахунком 4:2. Фестиваль не визначав місця команд. Усі учасники нагороджені медалями та подарунками від Асоціації футболу України.

Діти отримали масу задоволення від проведеного часу на спортивній базі ФК «Кривбас». У перервах між іграми для них працювали аніматори, а нагородження провів президент ФК «Кривбас» з представниками Асоціації футболу України.

Фінансове забезпечення участі наших юних футболістів взяла на себе Асоціація футболу Полтавщини.

-*-*-*-

07-09 вересня 2021 року в м.Полтава відбувся Всеукраїнський турнір з футболу “Poltava football cup серед юнаків 2010 р.н., у якому змагались 12 команд.

Команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Білорибець) першу свою гру виграла з рахунком 6:1 у команди «Нива» смт.Кошманівка, другу гру – поступилась Полтавській команді «ЗОШ №38-2» з рахунком 0:10.

Наступну гру – виграла у Полтавської команди «Шеріф Вайт» з рахунком 2:0.

У грі за п’яте місце наші футболісти здобули переконливу перемогу 5:1 над «Шеріф Грін» з м.Полтава.

Кращим гравцем нашої команди став Богдан Мурейко.

-*-*-*-

12 вересня 2021 року в с.Нижні Млини, що на Полтавщині, відбувся 4 тур Чемпіонату України Першої ліги з футболу серед жіночих команд.

На стадіоні «Ворскла-Зміна» зустрілись місцева «Ворскла» та «Багіра» м. Кропивницький.

У стартовому складі вийшли: Вікторія Дубина, Юлія Максимчук, Руслана Захарченко, Юлія Поберій, Середа Анастасія, на заміні були – Вікторія Савченко та Оксана Хруль.

Розпочали наші дівчата досить впевнено, заволоділи ініціативою, але забити перший гол змогли лише наприкінці першого тайму. У другому таймі були забиті ще два м’ячі, третій – влучила в ворота суперника Юля Поберій.

На жаль, утримати рахунок 3:0 не вийшло, команда з Кропивницького відіграла один м’яч. У підсумку, матч закінчився з рахунком 3:1. Тож маємо другу перемогу й 6 залікових балів.

Наступна зустріч відбудеться 18 вересня 2021 року о 14 годині у м.Верхньодніпровськ. Наші спортсменки гратимуть проти команди «Дніпро-1» з м.Дніпро.

Директор ДЮСШ Р.Сабіров