Відбулися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2021 11:12

Щорічно, в другу суботу вересня, відзначається День фізичної культури і спорту – свято, що уособлює велич сили духу, мужності та здоров’я. Це свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, тренерів, ветеранів спорту.

З метою популяризації розвитку фізичної культури і спорту, підвищення рівня спортивної майстерності, організації змістовного дозвілля, пропаганди здорового способу життя 11 вересня 2021 року на стадіоні «Колос» відбулися спортивні заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Участь у змаганнях взяли 12 команд: 1 –професійного аграрного ліцею м. Кобеляки, 11 – колективів фізкультури сіл громади.

З вітальним словом до учасників заходу звернувся завідувач сектору молоді та спорту Відділу культури, туризму молоді та спорту Кобеляцької міської ради Олег Дробітько.

Змагання проходили з таких видів спорту: легкоатлетична естафета 4 по 100 м, підтягування, армреслінг, настільний теніс, перетягування канату та шашки. Нагадаємо, що у рамках святкування 30-ти річчя Незалежності України та з нагоди Дня фізичної культури і спорту 24 серпня проходила перша частина змагань з таких видів спорту, як біг на 800 м, шахи та пляжний волейбол.

За результатами змагань, які відбулися 11 вересня, переможцем у командних змаганнях стала команда с.Озера, яка зайняла І місце, ІІ місце посіла команда с.Придніпрянське, ІІІ місце за учасниками команди с.Вільховатка. Загалом участь у змаганнях взяли колективи фізкультури з сіл: Сухинівка, Канави, Шенгури, Дашківка, Іванівка, Павлівка, Мідянівка та Підгора. Всі команди були нагороджені призами та подарунками (перші п’ять – отримали футбольні форми, інші – футбольні м’ячі).

Окрім колективних, відбувалися змагання з індивідуальних видів спорту. Найбільша кількість учасників зареєструвалася на армспорт. Понад сімдесят чоловік у різних вагових категоріях вирішили позмагатися на праву чи ліву руку. У рамках змагань з армрестлінгу також відбувся відкритий чемпіонат Кобеляцької міської ради з даного виду спорту.

Долучились до участі у змаганнях з нагоди Дня фізичної культури і спорту також діти з обмеженими можливостями. Так у армспорті не лише взяли участь, але й показали гарний результат: Анатолій Андрейко, Ян Мірошніченко та Сергій Варич. На теренах Кобеляччини з 2014 року діє відділення Полтавського регіонального центру з фізичної культури і спорту серед дітей-інвалідів «Інваспорт». У ньому займаються спортом діти з різними вадами (зір, слух, ДЦП, ВРФР). Можливо, саме серед наших юних спортсменів, які цього дня випробовували свої сили у різних видах змагань, будуть майбутні учасники спортивних змагань, і саме вони гідно представлятимуть Україну на паралімпійських іграх.

Усі переможці в індивідуальних видах змагань отримали дипломи та медалі.

Організатори заходу: Відділ культури, туризму молоді та спорту Кобеляцької міської ради.

Більше фото на сторінці у фейсбук.