Андрій Гречаний призер спортивного забігу «Poltava Nova poshta Half Marathon 2021»

Дата: 12.09.2021 13:33

Після річної перерви в обласному центрі Полтавщини відбулися великі бігові змагання, в яких взяли участь близько 4000 спортсменів.

Історія Полтавського напівмарафону розпочалася 6 вересня 2015 року, коли на бігову доріжку біля будівлі колишнього кінотеатру імені Івана Котляревського вийшло понад 700 спортсменів з різних куточків країни та Європи. З того часу вже провели 6 забігів, причому торішній через карантинні обмеження пройшов більшою мірою в режимі онлайн.

Цьогоріч міжнародний спортивно-масовий захід «Poltava Nova poshta Half Marathon 2021» відбувся 05 вересня 2021 року. Головний старт розпочався біля будівлі Полтавської обласної державної адміністрації. Спортсмени змагалися на восьми дистанціях (21 км, 10 км, 5 км, 1 км, командні 5 км, естафета 21 км та дитячі 500 м та 100 м).

Участь у марафоні на дистанції 1 км взяв наш земляк, неодноразовий переможець забігів – Андрій Гречаний. На дану дистанцію було зареєстровано 503 учасники. У спортивній боротьбі першим до фінішу дістався житель міста Кобеляки – Андрій Гречаний.

Вітаємо Андрія з перемогою!