Шановні спортсмени, тренери, прихильники активного та здорового способу життя, уболівальники!

Дата: 10.09.2021 15:14

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні, святом сильних, мужніх та вольових людей!

Глибоко переконаний, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров'я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю.

Радує, що у нашій громаді зростає популярність масової фізичної культури, примножуються багаті спортивні традиції. Спортсмени Кобеляччини гідно представляють нашу громаду на спортивних аренах.

Бажаю усім фахівцям галузі, тренерам, спортсменам і їхнім родинам добробуту, щастя, злагоди, гарного настрою, наснаги, рекордних спортивних та особистих досягнень.

З повагою -
міський голова                                                                                          Олександр Копелець