Гравці дівочої команди «Лідер» грають у складі ФК «Ворскла»

Дата: 06.09.2021 14:37

У рамках ІІІ туру Першої ліги Чемпіонату України у м. Миколаїв 3 вересня зустрілися жіночі команди «Ворскла» (м.Полтава) і «Ніка» (м.Миколаїв).

До складу команди ФК «Ворскла» ввійшли футболістки Кобеляцької ДЮСШ «Лідер». Включенню наших юних спортсменів до Полтавського футбольного клубу передувала кропітка праця міського голови Олександра Копельця. Саме після перемовин між керівництвом клубу та міським очільником дівчата не лише потрапили, а й взяли участь у Чемпіонаті України.

На першу гру в стартовому складі вийшли: Вікторія Дубина, Юлія Максимчук, Руслана Захарченко, Юлія Поберій, на заміну виходили Вікторія Савченко та Оксана Хруль.

Розпочалася гра більш рівною боротьбою, але ближче до закінчення тайму, «Ворскла» притисла господарок до їх же воріт і, скориставшись помилками в обороні двічі вразила ворота «Ніки». Другий тайм полтавчанки розпочали вдалою атакою. Тож переконлива перемога з рахунком 6:0 показала, що наші дівчата гідно представляли Кобеляччину у складі футбольного клубу «Ворскла».

12 вересня 2021 року о 15 годині на базі ФК «Ворскла» у с.Нижні Млини на стадіоні «Ворскла-Зміна» відбудеться домашня гра з командою «Багіра» з м.Кропивницький. Тож запрошуємо наших вболівальників підтримати своїх юних футболісток.

Після футбольної зустрічі керівництво клубу запросило наших дівчат на перегляд матчу Чемпіонату України основної команди ФК «Ворскла» та «Десна» м.Чернігів, який відбудеться теж, 12 вересня, о 19.30 на стадіоні ім.Бутовського.

Всього у Першій лізі з футболу серед жіночих команд бере участь 18, які розділені по географічному принципу по 9 команд. З календарем ігор можна ознайомитись на сайті жіночого футболу за посиланням: https://womensfootball.com.ua/.

Директор ДЮСШ Р.Сабіров