Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 03.09.2021 09:35

Відповідно до розпорядження Кобеляцького міського голови від 31.08.2021 №563 "Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради" оголошується конкурс 03 вересня 2021 року на заміщення вакантної посади апарату Виконавчого комітету міської ради головного спеціаліста з питань взаємодії з правоохоронними органами та зв’язків з громадськістю.

Вимоги до кандидатів:
- Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, наявність документа, що підтверджує вивчення особою української мови, як навчального предмета (дисципліни) або державного сертифікату про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.
- Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на державній службі, або на керівників посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років.
- Вільне володіння основними навичками роботи на комп'ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:
- заява про участь в конкурсі;
- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;
- 2 фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копія документа, який посвідчує особу;
- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу на офіційному вебсайті Кобеляцької міської ради.

Додаткова інформація за тел. 099-05-11-309, або під час особистого прийому в приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою вул. Шевченка, 15/27, каб. № 17, щоденно з 7.30. до 16.30, крім вихідних.