ПЕРШИЙ ДЗВОНИК – ДЕНЬ ЗНАНЬ, ДОБРА, НАТХНЕННЯ ТА НОВИХ ВІДКРИТТІВ

Дата: 02.09.2021 12:22

1 вересня Кобеляцька громада відсвяткувала День знань – свято першого дзвоника, яке відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи, тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками, тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України.

І ось, пролунав перший дзвоник, який сповістив про початок нового 2021 – 2022 навчального року у всіх закладах освіти громади. День знань пройшов організовано, з численними привітаннями, сюрпризами та концертними номерами. Радісні та усміхнені школярі, вчителі, батьки заполонили святково прибрані шкільні подвір’я і стали на першовересневу лінійку, аби розпочати новий навчальний рік. За шкільні парти сіли близько 2,5 тисяч учнів.

За доброю традицією в цей день працівники апарату Виконавчого комітету та Відділу освіти міської ради розділили радість свята з учнями навчальних закладів громади. Вони привітали всіх присутніх з початком нового навчального року та побажали школярам рости здоровими, досягати високих результатів у навчанні й бути активними у громадському житті. Педагогам подякували за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Випускникам – успішно закінчити останній навчальний рік та зберегти добру пам’ять про шкільні роки.

Хай цей рік буде мирним і спокійним, хай збудуться дитячі мрії й батьківські надії.