Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

Дата: 01.09.2021 10:25

Щиро вітаю вас з Днем знань, з початком нового навчального року.

1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливим і дуже важливим у житті цей день є для 250 першокласників Кобеляцької громади, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Віднині для них багато чого буде вперше: перший дзвоник, перший шкільний підручник, перший учитель.

Для випускників - свято сповнене теплого щему, адже воно є останнім у рідній школі. Цьогорічний шкільний дзвоник стане для вас, дорогі випускники, своєрідним мірилом вашої дорослості і відповідальності перед нелегким вибором професійної стезі і самостійності у прийнятті рішень.

Шановні освітяни! вам довірено найбільше багатство нашої країни – діти. Дякую вам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Зичу вам Божого благословення, міцного здоров’я, натхненної праці та творчих успіхів!

Усім вам, дорогі друзі, зичу мирного неба, щастя, міцного здоров’я, щоб кожен крок, який ви зробите в цьому році, приносив задоволення, радість буття, низку успіхів і перемог.

Щасливого навчального року!

З повагою –

міський голова                                                            Олександр Копелець