У міжобласному турнірі з футболу наш «Лідер» здобув срібло

Дата: 31.08.2021 16:53

У рамках святкування 30-ї річниці Незалежності України у смт.Царичанка відбувся міжобласний турнір з футболу серед юнаків 2010 року народження, який тривав три дні з 27 по 29 серпня 2021 року. У ньому взяли участь 6 команд.

Кобеляцьку територіальну громаду представляла команда «Лідер» Кобеляцької ДЮСШ (тренер В.Білорибець). Змагання проходили за коловою системою. Наша команда три гри впевнено виграла у команд: ДЮСШ смт.Царичанка з рахунком 5:1, «Надія» м. Кам’янське - 5:0 та 6:1 – у ДЮСШ смт.Петриківка, поступилась з рахунком 0:4 ДЮСШ м.Новомосковськ та зіграли 0:0 з однолітками МДЮСШ м.Дніпро.

Набравши 7 очок, наші юні футболісти посіли друге місце у турнірі. Перше – здобули футболісти МДЮСШ м.Дніпро, третіми фінішували юнаки ДЮСШ м.Новомосковськ.

Наші футболісти були нагороджені срібними медалями та грамотами. Кращим гравцем команди визнано Максима Кишку, кращим воротарем – Михайла Беззуба. До складу команди також ввійшли: Дмитро Ясинський, Михайло Михайлець, Богдан Мурейко, Кірілл Хорішко, Іван Гуєвський, Ярослав Малека, Іван Попик, Віталій Кликов, Микола Скрильник, Костянтин Ляшенко, Андрій Мотренко та Тимур Скакун.

Директор ДЮСШ Р.Сабіров