28 серпня, на березі річки Ворскла, відзначили традиційний День млина

Дата: 31.08.2021 16:44

У останню суботу серпня на мальовничому березі річки Ворскла, яка обіймає берегову зону міста Кобеляки, зібрався люд, щоб відсвяткувати улюблене свято кобелячан – День млина.

Це свято дуже полюбилося містянам та стало традиційним. Нагадаємо, що започаткував його місцевий житель Борис Попруга. Назва свята пішла від дерев’яного млина, який у свій час стояв на Рибалках.

Чимало людей цього дня прийшли згадати своє дитинство, яке проводили на річці, поспілкуватися, обмінятися думками, поспівати пісень, почитати вірші чи відпочити у колі друзів.

Святкують його вже одинадцятий рік поспіль. А останні три роки – це свято проводиться за підтримки Кобеляцького міського голови Олександра Копельця, якого завжди раді бачити присутні. Адже вони можуть неофіційно поспілкуватися з ним.

Цього року на свято зібрались близько ста чоловік. Приїхали вони з різних куточків України. Серед присутніх були Анатолій Хоменко, Віктор Мальцев, Іван Магда та інші. Першим гостей привітав міський очільник Олександр Копелець. Він подякував усім, хто зібрався цього дня, хто пам’ятає історію міста. Висловив побажання й надалі проводити подібні зустрічі. На завершення вітального слова Олександр Олександрович подарував присутнім запашний коровай як оберіг свята.

Слова вітань також тримали Борис Попруга, Іван Магда, Анатолій Хоменко, Надія Радченко, Тетяна Чешко. Під час виступу Віктор Мальцев подарував Кобеляцькому міському голові Олександру Копельцю книгу та медаль «Федерації футболу» за розвиток спорту у громаді.

Концертну програму люб’язно представили художні самодіяльні колективи Кобеляцького центру культури і дозвілля Кобеляцької міської ради.

Більше фото на сторінці у Фейсбук.