Відбулося друге пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради

Дата: 31.08.2021 16:16

31 серпня міський голова Олександр Копелець провів друге пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Участь у роботі засідання взяли секретар міської ради Володимир Жуков, депутати Полтавської районної ради Олег Решетило і Олександр Ломаков, помічник міського голови з земельних питань Василь Гордійко, заступник міського голови Сергій Китайгора та представники засобів масової інформації.

Ключовим питанням порядку денного сесійного засідання були земельні питання, які стосувалися надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою на невитребувані частки (паї). Саме вони були спірними, чому було вирішено зробити перерву та ще раз повернутися до їх розгляду.

У ході роботи пленарного засідання Олександр Копелець наголосив, що наповнення міського бюджету напряму залежить від сплати податку за землю. Вчасне та повне надходження даного податку забезпечить виплату заробітної плати працівникам соціальної сфери, покращить благоустрій та забезпечить розвиток громади.

Під час голосування депутатами було підтримано тринадцять рішень із п’ятнадцяти питань.

У «Різному» міський голова Олександр Копелець ознайомив депутатів із листом Полтавської обласної державної адміністрації щодо намірів на безоплатне прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області цілісного майнового комплексу регіонального ландшафтного парку «Нижньоворсклянський».

У ході його обговорення народні обранці наголосили, що дане питання неодноразово розглядалося на засіданнях профільних постійних комісій і сесій. Депутатський корпус міської ради не погоджується з тим, щоб передати природоохоронну установу до спільної власності територіальних громад Полтавської області.

Окрім того, перед присутніми виступив директор парку Олександр Шуліка, який запевнив, що установа повноцінно функціонує, вчасно виплачується заробітна плата та йдуть усі відрахування.

Нагадуємо, що відповідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів розміщені за посиланням, з повною інформацією про ухвалені рішення на сесійному засіданні можна ознайомитись у розділі «Офіційні документи».