У Кобеляках вшанували пам’ять захисників України

Дата: 30.08.2021 10:14

29 серпня відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цього дня біля меморіального пам’ятника загиблим воїна АТО зібралися учасники бойових дій, рідні захисників, волонтери та всі небайдужі мешканці міста, щоб вшанувати пам’ять всіх загиблих бійців, які віддали своє життя за Україну!

Присутні хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку вшанували загиблих героїв.

Нагадаємо, День пам’яті захисників України, відзначають з 2019 року відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського.

Саме 29 серпня 2014 року розпочався вихід українських військових з оточення під Іловайськом на Донбасі. Тоді силовики Росії, що вторглися до України, обстріляли «зелений» коридор, яким, за домовленістю, мали виходити українські солдати.

За офіційними даними, в Іловайському котлі загинули 366 українських військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.