У дошкільному освітньому закладі «Світлячок» встановили ігрові майданчики для малечі

Дата: 28.08.2021 12:01

Наразі біля шести павільйонів встановлені яскраві елементи дитячого вуличного ігрового обладнання. До робіт по встановленню були залучені працівники садочку та батьки, діти яких виховуються в дошкільному закладі.

Ігрові майданчики – саме те місце, де дитина проводить час з радістю, пізнає світ, що її оточує, спілкується з однолітками, отримує певні життєві знання, які в подальшому ідентифікують її як особистість, формують модель поведінки в майбутньому. Тож дітки залюбки тепер граються в рухливі та спортивні ігри.

На встановлення дитячого майданчика використано 338 тис. гривень з міського бюджету.

У планах міської ради також ремонт тротуарного покриття до центрального входу в дошкільний заклад. Нажаль, виділити кошти на укладання бруківки до початку нового навчального року міська рада не змогла через відсутність коштів, то ж дані роботи будуть виконані найближчим часом.