Сесія міської ради: обрано секретаря ради та залишено на довивчення ряд земельних питань

Дата: 27.08.2021 22:40

27 серпня під головуванням очільника міської ради Олександра Копельця відбулось пленарне засідання дванадцятої сесії міської ради восьмого скликання.

Участь у засіданні взяли помічник міського голови Василь Гордійко, депутати Полтавської районної ради Олег Решетило та Олександр Ломаков, заступник міського голови Сергій Китайгора, керівники структурних підрозділів міської ради та представники засобів масової інформації.

Спершу міський голова оголосив про вихід депутатських фракцій «Слуга народу» та ВО «Батьківщина» з міжфракційного депутатського об’єднання «Сила громади», яке зареєстровано в Кобеляцькій міській раді, про що є відповідні заяви.

До порядку денного пленарного засідання було включено питання про обрання секретаря міської ради. За пропозицією депутатів на цю посаду внесено кандидатуру Володимира Жукова. Шляхом таємного голосування секретарем Кобеляцької міської ради обрано Володимира Володимировича Жукова. За його кандидатуру проголосувало 17 депутатів.

У ході розгляду питань порядку денного депутати міської ради підтримали тридцять вісім рішень. Серед них були питання, які стосувалися діяльності закладів освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, роботи апарату Виконавчого комітету ради та комунальних підприємств.

Серед прийнятих рішень актуальними є: створення спостережної ради при закладах охорони здоров’я; придбання приміщення по вулиці Полтавській, 44 А, що у місті Кобеляки, у комунальну власність для забезпечення житлом лікарів Кобеляцької територіальної громади.

Не менш важливими є прийняті рішення щодо виготовлення проєктно-кошторисних документацій на будівництво мосту через річку Кобелячку та реконструкцію будівлі колишньої Світлогірської лікарні під реабілітаційний центр для учасників АТО.

Будівництво мосту є стратегічно важливим для жителів, саме він з’єднує місто Кобеляки з державною дорогою Н-31. Реконструкція приміщення колишньої лікарні дасть можливість отримати нові інвестиції та робочі місця для жителів нашої громади. На виготовлення проєктно-кошторисних документацій кошти будуть виділені з міського бюджету, а от на виконання будівництва мосту будуть залучені кошти народного депутата України Костянтина Касая, про що він пообіцяв під час візиту до міста Кобеляки у липні поточного року. Що ж стосується реконструкції будівлі лікарні, то є домовленість між міським головою та нардепом про залучення коштів з державного.

Чимала частина питань, яка була внесена на розгляд сесії міської ради – це земельні питання. Депутати підтримали ряд тих рішень, по яких не виникало суперечностей. Що ж стосувалося питань надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою на невитребувані частки (паї) то вони були спірними. Тому, депутати не змогли дійти до єдино рішення і вирішили зробити перерву.

Тож сесію не закрито. Найближчим часом депутати повернуться до розгляду земельних питань, адже земля в усі часи була предметом суперечок.