Відбулася розширена нарада педагогічних працівників закладів освіти

Дата: 27.08.2021 09:09

26 серпня 2021 року у залі засідань міської ради відбулася розширена нарада педагогічних працівників закладів освіти.

Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Копелець, його заступник Сергій Китайгора, голова постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту та партнерських зв’язків, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово - комунального господарства, апарату виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Андрій Мельник, начальник відділу освіти Наталія Коваль, голова Кобеляцької міської профспілкової організації освіти і науки України Ірина Зінченко, керівники закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, голови профспілкових комітетів закладів освіти.

З доповіддю «Освіта Кобеляччини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2020/2021 навчального року та основні завдання на 2021/2022 навчальний рік» виступила начальник відділу освіти Наталія Коваль.

Директор КУ «Кобеляцький центр професійного розвитку педагогічних працівників Кобеляцької міської ради» Світлана Левченко висвітлила питання «Освіта Кобеляччини без бар’єрів: вектор якості та успіху».

Освітні інновації діяльності Кобеляцької загальноосвітньої школи І –ІІ ступенів №3 Кобеляцької міської ради висвітлила директор школи Таїсія Масич.

Директор Кобеляцької станції юних туристів Кобеляцької міської ради Микола Шабалтій інформував про роль закладів позашкільної освіти у формуванні гармонійної особистості.

Новітні підходи щодо організації роботи комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний цент Кобеляцької міської ради Полтавської області» висвітлила директор Центру Ірина Гулієва.

У ході наради представлено нового керівника Орлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – Людмилу Камишну та прийнято в освітянський колектив молодого спеціаліста Юлію Савченко, вчителя англійської мови Придніпрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Відділ освіти Кобеляцької міської ради