Відбулося святкування Дня села Лучки

Дата: 26.08.2021 11:59

Ось і відлинув у історію ще один День села – ювілейний день народження Лучок, який збігся з ювілеєм нашої держави.

60 років? Мало чи багато, але результат говорить сам за себе: село не стоїть на місці, воно розвивається, вдосконалюється та розквітає. День села - особливе свято, яке об’єднало всіх, хто любить його, хто тут народився й виріс, хто приїхав колись сюди, щоб залишитись назавжди. Це свято, коли вкотре всі можуть відчути себе однією великою родиною та відволіктися від буденності.

Розпочався захід на стадіоні футбольним матчем між командами «Ветерани» та «Молодь».

Далі святкування продовжилося біля сільського клубу, де на малечу чекало «містечко розваг» надувними гірками, батутами, різними атракціонами.

На початку урочистої частини свята ведучі Наталія Лопатка та Наталія Камінська привітали всіх жителів та гостей села з величною подією у житті нашого народу – 30-ти річчям Незалежності нашої України та 60-ти річчям з для перенесення та побудови нового села Лучки.

З вітальними словами до присутніх звернувся начальник земельного відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Віталій Миркало та вручив Подяку міської ради колишньому сільському голові Наталії Камінській.

Окрім того, щирі слова вітань лунали від Максима Корсуна – директора І регіону ТОВ АФ «ДОБРОБУТ» та Сергія Петренка – голови фермерського господарства «Сокіл».

У рамках святкування хвилиною мовчання була вшанована пам'ять про людей, які загинули в страшні роки голодомору 1932 – 1933 рр., під час яких загинуло 2/3 наших односельців та роки Другої світової війни.

Також були згадані тяжкі роки переселення під час будівництва ГЕС, коли будинки наших жителів й історію села стерла з лиця землі злочинна радянська влада. Як стверджує народна мудрість: «Без минулого – не буде майбутнього». Усвідомлюючи це, лучани свято бережуть пам’ять про своїх предків, історію свого краю і передають її із покоління в покоління.

Традиційно під час свята багатьох жителів села було нагороджено подарунками у різних номінаціях: «Захисники України», «Рятівник», «Найстарший житель села», «Наймолодший житель села», «Найбільша багатодітна родина», «Першокласник», «Іменинник».

За традицією футбольні команди отримали подарунки в номінації «Переможці», від голови фермерського господарства «Луч» Віктора Шаптали.

Також привітали всіх жителів села, які в цьому році святкують свій ювілейний день народження.

Концертну програму прикрасили пісенними вітаннями, танцями та віршами односельчани, аматори сцени Лучанського сільського клубу: Тетяна Жімбей, Наталія Коваленко, Любов Васько, Віра Лагутіна, Валентина Мацота, Віра Кіптіла, Вікторія Камінська, Лілія Гамага, Емілія Камінська, Ірина Єршова, Таня та Микола Лисенко. Своїми чарівними голосами, артистизмом вони дарували усім учасникам свята гарний настрій.

Традиційно, на святі була проведена безпрограшна лотерея, яку провели Світлана Лось та Віра Кіптіла. Художньо прикрашали наше свято кульками Ольга та Віктор Кіріяни. Головний організатор свята – діловод міської ради Світлана Лисенко.

До вподоби всім присутнім на святі стали яскраві фотозони.

По завершенню концерту, односельців та гостей свята частували запашним короваєм від Петра Лаврика, юшкою, кулішом та іншими смаколиками.

Свято продовжилося дискотекою та феєрверком, який додав ще більш піднесеного настрою.

Дякуємо всім спонсорам, які допомогли фінансово в організації свята, а саме: міському голові Олександру Копельцю, депутатам міської ради Василю Кіптілому та Анатолію Таранушичу, керівництву ТОВ Агрофірми «Добробут», ТОВ «ПАРТНЕР АГРО ГРУП», головам фермерських господарств: Тарасу Шабельнику, Сергію Жуку, Сергію Петренку, Володимиру Вовку, Віктору Шапталі та Петру Лаврику, нашим хліборобам-одноосібникам: Василю Пушкашу, Віктору та Віталію Васькам, Анатолію Гамазі, Олексію Лопатці, Сергію Сидоруку, Євгену Сербіненку, Сергію Костяку, Іллі Бурлєєву, Юрію Келеберді, Людмилі Коваленко, Ігорю Зимі, Олександру Педині, Анатолію Деркачу, Віктору Лагутіну, Сергію Жигадлу та завідувачу сільським клубом Сергію Камінському.

Дякуємо всім, хто навідався до Лучок на святкування Дня села, а таких було багато, що свідчить - село живе і розвивається. То ж давайте разом і надалі втілювати всі задуми на благо нашої малої Батьківщини.

Наталія Камінська