Світлогірському 60 років

Дата: 26.08.2021 11:38

Напередодні Дня Незалежності України велика родина Світлогірчан святкувала своє День народження. Розпочалося свято дитячими розвагами, маленькі жителі мали можливість пострибати на батутах, поспускатися з гірок та покататися на каруселях.

Школярі радо взяли участь у флешмобі, спортивних естафетах та футбольному матчі. У рамках дитячої програми також був проведений малюнок на асфальті «Діти наше майбутнє». Світлогірська дітвора активно брала участь у різноманітних розвагах, за що отримала морозиво від Кобеляцького міського голови Олександра Копельця.

Концертна програма була організована художніми колективами Кобеляцького міського будинку культури і дозвілля, Світлогірського сільського будинку культури та учнями школи. Фінальною частиною святкової програми був виступ народних артистів України Тетяни та Анатолія Бабичів з концертною програмою «Музична сповідь».

Офіційну частину свята продовжив міський голова Олександр Копелець, який у своїй промові відмітив, що День села – це свято, яке єднає всіх жителів від малого до великого. Цього дня згадували людей старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід і нині допомагають молодому поколінню відроджувати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу. Саме тому, Олександр Копелець вручив Подяку міської ради колишньому сільському голові Тамарі Гординській, яка кілька скликань поспіль очолювала сільську раду.

На завершення свого виступу міський очільник повідомив, що є спільні наміри міської ради та народного депутата України Костянтина Касая створити на базі колишньої Світлогірської лікарні реабілітаційний центр для учасників АТО. А це означає, що будуть нові інвестиції та нові робочі місця для жителів Світлогірського.

На святі також отримали подарунки: найстарша жителька села та наймолодший мешканень, яким виповнилося 96 років та відповідно 2 місяці.

На завершення святкування, за своєрідним козацьким столом, односельчан та гостей свята, частували кулішом та юшкою. Завершилось святкування танцювальним вечором та феєрверком.

З упевненістю можемо сказати, що свято вдалося на славу. Та це й не дивно, адже такі заходи об'єднують, наповнюють серця гордістю за рідну землю, за талановитих та працьовитих людей, які тут живуть.

Тож щиро бажаємо всім жителям славного села Світлогірське міцного здоров’я, добробуту, благодатної долі, щедрих врожаїв та процвітання величного нашого роду!

Більше фото на сторінці у https://www.facebook.com/Kobelyaki.m.rada/