Робота у постійних комісіях

Дата: 25.08.2021 20:38

25 серпня 2021 року Микола Попик провів засідання постійної комісії з питань містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, промисловості, транспорту, зв’язку та підприємництва.

Участь у засіданні взяли міський голова Олександр Копелець, його заступник Сергій Китайгора, депутати міської ради, працівники апарату Виконавчого комітету міської ради, представники патрульної поліції, служби надзвичайних ситуацій та громадськість.

Члени профільної постійної комісії розглянули колективне звернення жителів міста Кобеляки щодо розблокування проїжджої частини площі «Перемоги». У ракурсі його розгляду були заслухані думки всіх присутніх на засіданні, більшість яких підтримала позицію залишити площу закритою до завершення карантину. Після тривалого обговорення депутати вирішили залишити площу «Перемоги» закритою для проїзду автомобільного транспорту на період карантинних обмежень.

У ході роботи засідання також були розглянуті листи мешканців міста Кобеляки щодо ремонту тротуарного покриття по вулиці Шевченка від вулиці Покрівської до магазину «Хуторок» та ремонту вулиць Калинової та Котляревського. У ході їх розгляду було наголошено, що капітальний ремонт вулиць у місті здійснюється планово. Першочергово ремонтуються ті ділянки, які є вкрай аварійними. Цього року кошти на вказані цілі використані повністю. Окрім того, до Кобеляцької міської ради ввійшло ще 62 населених пункти, в яких теж необхідно робити ямковий або капітальний ремонт дорожнього покриття.

У підсумку, члени профільної постійної комісії запевнили заявників, що ремонт дороги по вулиці Калиновій та тротуарного покриття по вул. Шевченка буде здійснено у наступному 2022 році. Питання ремонту дороги по вулиці Котляревського буде вирішено найближчим часом.

На завершення депутати розглянули лист Кобеляцького споживчого товариства, в якому воно прохає передати іншому користувачу частину земельної ділянки площею 0,32 га, на якій розміщується міський ринок. У ході обговорення було вирішено вивчити дане питання та повторно повернутися до його розгляду.