Відбулися урочистості до Дня Незалежності України

Дата: 24.08.2021 14:03

24 серпня біля пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку, що у місті Кобеляки, зібралися містяни, щоб відзначити 30-ту річницю Незалежності України.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять про тих, хто в різні періоди історії України віддав своє життя за свободу рідної землі та за незалежність України.

Покладанням квітів до підніжжя пам’ятника вшанували пам'ять великого сина українського народу - Тараса Шевченка.

У рамках святкування 30 річниці Незалежності України міською радою заплановано проведення спортивно-масових заходів, які триватимуть протягом дня.

З ранку на стадіоні «Колос» відбувся забіг на 800 метрів та змагання з шахів, пляж «Золотий», традиційно приймав учасників змагань з пляжного волейболу.

На вечір заплановано концертну програму, яка розпочнеться о 18 годині на літній сцені парку «Центральний».