Дата: 20.08.2021 11:02

Напередодні 30-ї річниці Незалежності України Публічна бібліотека Кобеляцької міської ради спільно з Кобеляцьким бюро правової допомоги та Кобеляцьким районним відділом Центру пробації в Полтавській області провели інформ – сеанс «Україна незалежна: сторінки історії».

Працівники книгозбірні розповіли про минуле і сучасне України, згадали імена та постаті великих українців, котрі прославили нашу країну, про захисників Батьківщини, які сьогодні відстоюють суверенітет та захищають територіальну цілісність держави.

Присутні ознайомилися також із ювілейною книжковою панорамою «Наш рідний край – історії скарбниця»