#ДЕНЬ_ДЕРЖАВНОГО_ПРАПОРА_УКРАЇНИ

Дата: 19.08.2021 12:43

23 серпня в Україні відзначається державне свято – День Державного Прапора України. З цієї нагоди Кобеляцька публічна бібліотека презентувала всім жителям міста книжково-ілюстративну виставку «Державний прапор – прапор дивоцвіт», матеріали якої розкривають історію появи українського національного прапора, його використання в Україні у різні історичні періоди, ставлення до державної символіки в наш час. У ньому втілені віковічні прагнення до миру, праця, краса та багатство рідної землі. Якщо вас цікавить історія походження українського прапора, якщо ви бажаєте знати, що насправді означають блакитний та жовтий кольори нашого стягу з точки зору геральдики, тоді ми радимо вам завітати до читальної зали, де експонується книжкова виставка до Дня Державного Прапора України.

Як завжди, з нетерпінням чекаємо на вас.

А також нагадаємо, що прапор - одна з офіційних емблем України, яка символізує її суверенітет. Тож 23 серпня у День Державного Прапора України не забудьте вивісити на свій будинок жовто-блакитний стяг як символ гордості за свою країну.

Зі святом, УКРАЇНЦІ!