Відомі результати конкурсного відбору

Дата: 09.08.2021 14:09

Участь у конкурсі взяла Камишна Людмила Михайлівна. Конкурс було проведено у три етапи. Спершу учасник надав відповіді на письмове тестування, далі – співбесіда на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, вирішення ситуаційного завдання. Завершальним етапом була презентація перспективного плану розвитку закладу освіти та відповіді на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами оцінювання комісія вирішила визнати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора Орлицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області Камишну Людмилу Михайлівну.

Переглянути відеозапис проведення конкурсу можна за посиланням:

Рішення