ТМ «Ласунка» пригощала морозивом кобеляцьку дітвору

Дата: 09.08.2021 08:49

Літо – це сонце, річка, спека і, звичайно ж, морозиво. І, щоб воно було цікавим та приємним на враження, ТМ «Ласунка» кожного року влаштовує Свято морозива у багатьох містах України! І ось настала черга кобеляцької дітвори долучитися до цього дійства.

7 серпня Компанія «Ласунка» завітала до міста Кобеляки та привезла з собою смачне морозиво, багато конкурсів, веселощів і позитиву. Компанія «Виробника щастя» дала можливість маленьким жителям нашої громади зібратися всім разом, провести гарно час та відчути, що ми всі є одна велика дружна і щаслива родина!

Як відомо, морозиво найкраще смакує в спеку, а ще – в гарній та веселій компанії однолітків, тому Свято морозива було несподіваною подія для наших дітей. А чудове поєднання смачнючого морозива, веселих розваг та драйвових вражень створило на святі особливу атмосферу, де комфортно та весело було абсолютно усім – і малечі, і її батькам.

Протягом трьох годин аніматори ТМ «Ласунка» на багатьох локаціях проводили різноманітні ігри, конкурси, розваги з дітьми. Під час заходу малеча мала можливість проявити себе у ролі художника та зобразити найкраще морозиво. Організатори повністю забезпечили бажаючих малювати – чи то крейдою на асфальті, чи то фарбами на мольберті.

У рамках святкування також були проведені цікаві та веселі конкурси. Адже веселощі – невід'ємна частина літа. ТМ «Ласунка» зібрала улюблені конкурси та розваги, щоб разом створити нові цікаві та щасливі спогади. Тут кожен знайшов для себе заняття до вподоби, веселі конкурси та танці біля сцени, корисні майстер-класи та багато інших не менш цікавих занять. Переможців конкурсів чекали призи. Родзинкою свята стала пінна дискотека, що так сподобалась дітям.

Свято Морозива – це атмосфера дитячої казки та дива, яскравих вражень та незабутніх емоцій. Тому не дивно, що маленькі кобелячани з нетерпінням чекали на нього, а організатори розуміючи це, здивували відвідувачів цікавою програмою та чудовими розвагами.

Відповідний дозвіл на проведення заходу надано Кобеляцькою міською радою.