Маємо надію, що забіг стане щорічним спортивним заходом

Дата: 09.08.2021 08:37

Вранці, 7 серпня 2021 року, в місті Кобеляки відбувся спортивних забіг, у якому взяли участь 43 спортсмени.

Бігуни, серед яких як початківці-аматори, так і професійні спортсмени, змагалися на дистанції 2,5 км. Також свої сили у забігу випробовувала й малеча.

Спочатку з вітальним словом до учасників забігу звернулась представниця Відділу культури, туризму, молоді та спорту Кобеляцької міської ради Валентина Пелюхня, яка наголосила, що даний забіг відбувається вдруге, і що цього року мерія доклала максимум зусиль для організації проведення забігу на значно вищому рівні та виступила спонсором його проведення.

Далі до слів вітань долучився кандидат у майстри спорту, неодноразовий призер Всеукраїнських марафонів Андрій Гречаний, який ознайомив учасників з правилами й маршрутом забігу та провів розминку.

Опісля, з гарним настроєм бігуни вирушили на старт. Поки старші учасники забігу долали маршрут центральними вулицями міста, малечі було запропоновано перевірити свої інтелектуальні знання на спортивну тематику. По закінченню розваги на лінію старту стали і юні спортсмени, які завзято подолали запропоновану відстань, показавши непогані результати та бажання перемогти.

Поки судівське журі підбивало підсумки змагання, ідейний натхненник спортивного забігу Дарина Свячена провела розіграш лотереї серед учасників забігу. Завершився захід врученням грамот та подарунків переможцям у різних категоріях.

Насамкінець, організатори свята подякували усім учасникам забігу, наголосивши, що головною метою «Забігу Кобеляки – 2021» є популяризація здорового та активного способу життя. Пообіцяли, що наступного року будуть намагатися ще краще організувати та провести захід.

Відрадно, що у цьогорічному забігу взяли участь не лише жителі міста Кобеляки, а й мешканці селища Білики, Нових Санжар та міста Полтави. Вікова категорія учасників забігу також мала велику амплітуду. Найменшим було лише по 4 роки, а найстаршому – близько п’ятдесяти років. Окрім того, у забігу брали участь і родини. Хай вони були і не в повному складі, але це дуже добре, що батьки дають гарний приклад своїм дітям до занять спортом.

Кобеляцька міська рада, як організатор спортивного заходу, дякує за перекриття руху, забезпечення громадського порядку та медичний супровід учасників забігу працівникам відділу поліції та службі екстреної медичної допомоги.

Пропонуємо вам ознайомитися зі списком переможців «Забігу Кобеляки – 2021» по категоріях:

Чоловіки:

І місце - Гречаний Андрій

ІІ місце - Бакулей Микола

ІІІ місце - Скоробагатов Максим

Жінки:

І місце - Видебура Анна

ІІ місце - Свячена Дарина

ІІІ місце - Савчук Катерина

Діти до 10 років І-ші місця:

Бабенко Назар – серед хлопців

Накісько Марія – серед дівчат

Діти від 11-15 років І-ші місця:

Попик Іван – серед хлопців

Абдуліна Катерина – серед дівчат

Вікова категорія 40-49 років (чоловіки, жінки):

Шаріков Олексій

Дзеркалій Оксана

Найстарший учасник:

Косик Наталія

Наймолодший учасник:

Шабалтій Єгор

Всього зареєстровано 58 учасників.

Більше фото на сторінці:  facebook