11 СІЛ КОБЕЛЯЦЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМАЮТЬ З ДЕРЖБЮДЖЕТУ 2 454 985 ГРИВЕНЬ ІНТЕРНЕТ-СУБВЕНЦІЇ

Дата: 05.08.2021 09:35

Кобеляцька громада отримає 2 454 985 гривень з державного бюджету на підключення соціальних закладів до оптичного Інтернету.

Загалом, будуть підключені одинадцять сіл, де розміщені 47 об’єктів соціальної інфраструктури: ФАПи, амбулаторія, загальноосвітні та дошкільні навчальні заклади, будинки культури, клуби та бібліотеки.

У липні поточного року Кабінет Міністрів України затвердив розподіл коштів інтернет-субвенції для 670 громад України. Кобеляцька міська рада пройшла відбір та отримала перший транш коштів з держбюджету. Зараз тривають підготовчі роботи, потім буде здійснено прозорий тендер, після чого провайдери розпочнуть розбудовувати мережу.

Соціальні заклади, підключені за кошти субвенції, отримають безкоштовний швидкісний інтернет до кінця 2022 року.

Даний проєкт має значний соціальний ефект, адже завдяки йому вже цього року жителі сільських населених пунктів України отримають можливість вперше підключитися до оптичного Інтернету. Це допоможе забезпечити рівний доступ та можливості для кожного українця.

Результати розподілу коштів можна переглянути в дашборді. Тут також можна подивитися перелік громад та сіл, кількість соцзакладів, які отримають підключення до інтернету та суми фінансування.