Відбулося перше онлайн засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Орлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ст.

Дата: 03.08.2021 17:21

03 серпня 2021 року на базі Кобеляцької міської ради відбулося перше онлайн засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Орлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області.

До складу комісій ввійшли депутати міської ради, представники управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, експерт у сфері загальної середньої освіти, голова Кобеляцької міської організації профспілки працівників освіти і науки України та працівники апарату Виконавчого комітету міської ради.

На порядку денному засідання було п’ять питань, які стосувалися роботи конкурсної комісії. У ході роботи члени розглянули пакет документів, який надійшов від одного кандидата - Камишної Людмили Михайлівни.

За результатами голосування комісія вирішила допустити Камишну Людмилу Михайлівну до конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Орлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області.

Наступне засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Орлицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Кобеляцької міської ради Полтавської області з проведенням письмового тестування завдань на знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, вирішення ситуаційного завдання та публічної відкритої презентації перспективного плану розвитку закладу освіти, надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації провести 09 серпня 2021 року на 10 год.30 хв. у приміщенні Кобеляцької міської ради.