Якщо Ваша дитина не встигла оздоровитися та відпочити, тоді Вам потрібно звернутися до відділу освіти Кобеляцької міської ради!!!

Дата: 02.08.2021 10:26

Наголошуємо, що оздоровчо-відпочинковий період для дітей шкільного віку в Кобеляцькій громаді продовжується. Всі бажаючі діти, які ще не відвідали жодного табору в цьому році  мають таку можливість в будь якому закладі Полтавської області  (перелік додається).

Оздоровитися та відпочити можна за рахунок бюджетних коштів з мінімальною батьківською  доплатою. Для прикладу, оздоровчий табір «Ерудит», що розташований на мальовничому березі р. Псел, де путівка  коштує 8000 грн, батьківська доплата буде становити  лише  - 2980 грн., решта - відшкодовується за рахунок бюджетних коштів.

Для дітей пільгових категорій діють путівки зі значним зниженням вартості путівки або  повністю безкоштовні, тому звертайтеся до відділу освіти  міської ради (05343-3-26-83/ 0665612894) із заявами про намір оздоровити вашу дитину. Контактна особа Галь Анна.

Перелік ДЗОВ 2021