Давайте розповсюджувати здоров’я, а не вірус!

Дата: 30.07.2021 15:21

Фізкульт-привіт! Давненько ми не бігали, чи не так? Що ж, з цієї нагоди запрошуємо вас на щорічний забіг у м. Кобеляки, який відбудеться 7 серпня 2021 року о 8:00!

Розпочинаємо біля приміщення міської ради. Маршрут залишається тим самим: до площі Перемоги, далі понад стадіон, до відділення поштового зв"язку, й назад до міської ради. Приблизна протяжність маршруту - 2.5 км.

Чого слід очікувати від забігу? Нагородження переможців подарунками, цікавого розіграшу призів та драйвової музики!

Для реєстрації в забігу, будь ласка, напишіть своє ПІБ, місто проживання та дату народження в профіль "Забіг Кобеляки" в інстаграмі чи фейсбуці або зверніться за номером телефону 0990113083 ДО півночі 5 серпня.

При собі майте головний убір, та найважливіше - чудовий настрій та декількох друзів!