У Кобеляцькій міській раді вивчали питання надання якісних соціальних послуг для населення

Дата: 27.07.2021 14:15

27 липня відбулося навчання для діловодів апарату Виконавчого комітету міської ради з  питань надання якісних соціальних послуг для населення Кобеляцької громади.

У заході взяли участь керівники структурних підрозділів апарату Виконавчого комітету міської ради: начальник відділу ЦНАП Олександр Ломаков, головний спеціаліст сектора соціального забезпечення Сергій Вальцев та начальник відділу № 4 Управління соціального захисту Полтавської райдержадміністрації Олександр Боровик та спеціалісти відділення № 4.

Розпочав нараду начальник відділу ЦНАП Олександр Ломаков, який ознайомив присутніх із загальними принципами роботи при наданні адміністративних послуг працівниками Центру. На завершення свого виступу побажав плідної та конструктивної роботи під час заходу.

Головне питання, яке мали розглянути присутні – це надання якісних послуг при оформленні документів для отримання державних соціальних гарантій пільговій категорії населення.

Спеціалісти відділення № 4 Управління соціального захисту населення Полтавської  райдержадміністрації Ірина Божко детально розповіла присутнім про порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим пільговим категоріям населення з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. Такі пільги надаються, зокрема, педагогічним, медичним, фармацевтичним працівникам, працівникам бібліотек, музеїв, закладів культури, спеціалістам із захисту рослин у сільській місцевості і селищах міського типу та пенсіонерам з їх числа, жертвам нацистських переслідувань, багатодітним сім’ям, учасникам війни, дітям війни.

Ірина Крупа наголосила про важливість здійснення приймання документів в інтегрованій інформаційній системі «Соціальна громада», вчасну передачу справ по призначенню державних соціальних допомог, субсидій та пільг для їх подальшого опрацювання та виплати коштів громадянам.

Загалом, під час навчання, присутні отримали багато корисної інформації, мали можливість поставити запитання та обмінятися досвідом.

Олександр Боровик підсумовував нараду та закликав присутніх до конструктивної співпраці.