Увага конкурс!

Дата: 23.07.2021 11:20

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування в апараті Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавської області

Кобеляцька міська рада, відповідно до розпорядження міського голови від 23.07.2021 № 485, оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади спеціаліста з питань цивільного захисту та мобілізаційної роботи апарату Виконавчого комітету міської ради.

Вимоги до кандидатів:

- Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

- Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на державній службі, або на керівників посадах підприємств, установ та організацій, незалежно від форми власності не менше 2 років.

- Вільне володіння основними навичками роботи на комп'ютері.
- Вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь в конкурсі;

- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками;

- 2 фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копія документа, який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції (http://nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу на офіційному вебсайті Кобеляцької міської ради.

Додаткова інформація за тел. 099-05-11-309, або під час особистого прийому в приміщенні Кобеляцької міської ради за адресою вул. Шевченка, 15/27, каб. № 17, щоденно з 7.30. до 16.30, крім вихідних.