17 липня по всьому світі відзначалось незвичайне свято – День емоджі.

Дата: 19.07.2021 08:36

Ці забавні смайлики полюбили люди різних країн. Емоджі - це значки, які символізують настрій людини, допомагають нам зекономити час та яскравіше передати емоції.

Напередодні цього свята в читальній залі Кобеляцької книгозбірні зібралися юні користувачі бібліотеки на інформаційно-пізнавальний каламбур «Емоджі бум». На початку свята завідуюча відділом обслуговування Оксана Черкаська розповіла дітям історію виникнення поширених жовтих колобків, якими користуються 92% інтернет-користувачів.

З найрізноманітнішими смайликами, які зображаються на різних персонажах, знаках зодіаку, прапорах, табличках та ін. юні читачі розглянули в колекції Ані Черкаської, які дівчинка створює сама. Було представлено понад 150 гримасиків. Далі діти поринули у світ посмішок, сміху і веселощів.

Свято продовжилося майстер-класами по виготовленню улюбленого смайлика та книжкової закладинки у вигляді смішного «анімованого» емоджі. Гра «Намалюй емоцію» пройшла весело і цікаво, бо кожен учасник з закритими очима малював на повітряній кульці усмішку. Завершилося свято казкою «Пригода золотої посмішки», яку діти з азартом зіграли, як справжні актори. Кожного учасника було нагороджено солодкими призами у вигляді емоджі та головне побажання, яке побажали бібліотекарі – це, щоб життя дітей було наповнене тільки позитивними Emoji-смайликами!