#ОлесьГончар

Дата: 15.07.2021 16:38

14 липня 2021 року в Кобеляцькому музеї літератури та мистецтва імені Олексія Кулика відбувся захід з нагоди вшанування пам'яті творця української духовності, християнина, великого українського письменника і громадського діяча - нашого земляка Олеся Терентійовича Гончара.

Минуло 26 років з того часу, коли він відійшов за межу вічності, але з нами залишилась його душа - особлива, велика, шляхетна, чиста і вічна.

У заходах взяли участь директорка літературно-меморіального музею-садиби Олеся Гончара Тетяна Бондаревська, директора Кобеляцького музею літератури та мистецтва імені Олексія Кулика Чешко Тетяни Миколаївни, спеціалісти відділу культури, туризму, молоді та спорту і працівники Центру культури та дозвілля Кобеляцької міської ради.

Тетяна Чешко провела присутнім оглядову екскурсію присвячену Олесю Гончару. Окрім того, перед присутніми виступили головний спеціаліст відділу КТМС Кобеляцької міської ради Валентина Пелюхня та представники громадськості Дмитро Срібний і Наталія Чуніхіна.