Відбулося позачергове засідання сесії міської ради

Дата: 14.07.2021 15:57

14 липня під головуванням міського голови Олександра Копельця відбулася одинадцята позачергова сесія міської ради восьмого скликання, у роботі якої взяли участь 25 із 26 депутатів. До порядку денного засідання було включено тридцять сім питань, які попередньо були розглянуті на засіданнях профільних постійних комісій.

Під час формування порядку денного депутати додатково включили ряд питань, які стосувалися подальшої діяльності закладів освіти, комунальної власності та земельні питання.

У ході пленарного засідання народні обранці підтримали внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік, встановлення на території Кобеляцької міської територіальної громади місцевих податків та зборів на 2022 рік.

Цього дня було внесено зміни до Програми соціального захисту населення Кобеляцької громади на 2020 – 2024 роки та Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька міська лікарня» Кобеляцької міської ради, затверджені Положення про порядок проведення конкурсів на зайняття посад керівників комунальних установ, надано дозволи на включення до Переліку першого та другого типів об’єктів нерухомого майна та ряд інших майнових питань.

Також депутати підтримали пропозиції Відділу освіти міської ради на реорганізацію та ліквідацію шести малокомплектних навчальних закладів.

Ще один блок питань, який розглянули сьогодні на сесії народні обранці, стосувався документації із землеустрою.

У «Різному» депутати заслухали колективне звернення жителів сіл Сінне, Бринзи, Мартинівка та Литвини про виділення на території цих населених пунктів земельних ділянок для випасання худоби та сінокосіння.

У контексті його обговорення міський голова Олександр Копелець зауважив, що питання виділення земельних ділянок для ведення особистих селянських господарств, сінокосіння та випасання худоби жителям колишньої Василівської сільської ради вивчалося спеціалістами міської ради та особисто ним. На сьогоднішньому пленарному засіданні прийнято рішення про надання дозволів на розроблення технічної документації на земельні ділянки під сінокоси та випасання худоби усім жителям колишньої Василівської сільської ради, які звернулися із заявами. Питання виділення земельних ділянок жителям Кобеляцької територіальної громади знаходиться на особистому контролі міського очільника.

Всі питання, які були включені до порядку денного, без обговорень та більшістю голосів прийняті як рішення одинадцятої позачергової сесії міської ради.