Оздоровлення та відпочинок дітей – під особливою увагою міської ради

Дата: 13.07.2021 18:32

13 липня відбулося засідання штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей Кобеляцької міської територіальної громади, яке провів заступник міського голови Сергій Китайгора. У засіданні взяли участь структурні підрозділи міської ради та працівника апарату Виконавчого комітету міської ради.

Даний штаб затверджено рішенням Виконавчого комітету міської ради з метою організації та забезпечення належного відпочинку, оздоровлення, координації роботи, надання практичної допомоги й миттєвого реагування на проблемні питання у Кобеляцькій міській територіальній громаді.

Перше питання, яке розглянули присутні – підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2021 року. За інформацією начальника Відділу освіти Наталії Коваль, влітку працювали 28 таборів з денним перебуванням, а саме: 17 таборів при загальноосвітніх школах; 9 таборів праці та відпочинку, 2 табори з денним перебуванням при позашкільних закладах. Всього відпочинком було охоплено 1018 дітей, з них 226 – діти пільгових категорій. Вартість харчування у таборах з денним перебуванням складає 30 грн. Витрачено коштів місцевого бюджету на харчування дітей близько 400 тис. грн.

Не менш важливими були питання направлення дітей пільгових категорій до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської обласної ради та про організацію направлення дітей до таборів відпочинку Полтавської області з урахуванням заходів з відшкодування частини вартості путівок.

За інформацією Відділу освіти станом на 10 липня поточного року 20 дітей направлено до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Полтавської області з урахуванням заходів з відшкодування частини вартості путівки та витрачено бюджетних коштів на відшкодування частини вартості путівок – 90030 грн (з них обласних коштів – 36012 грн, коштів з міського бюджету – 54018 грн).

Окрім того, згідно з поданими заявами, планується направити 8 дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку з відшкодуванням їм частини вартості путівки бюджетних коштів в сумі – 40160 грн (з них обласних коштів – 16064 грн, коштів з міського бюджету – 24096 грн).

Питання підготовки до оздоровчої кампанії 2021 року перебуває на постійному контролі штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей Кобеляцької міської ради.