Дівоча команда «Лідер 2008» здобула бронзу у Всеукраїнських змаганнях з футболу

Дата: 13.07.2021 11:46

З 5 по 10 липня 2021 року у м.Скадовськ відбулися фінальні змагання Чемпіонату України «ГО ВФСТ «Колос» з футболу серед дівчат двох вікових категорій 2006 та 2008 років народження. До складу учасників змагань ввійшли дві команди дівчат Кобеляцької ДЮСШ.

У молодшій віковій категорії взяло участь сім команд, які грали за коловою системою. Команда «Лідер» (2006 р.н.) перші три гри поступилась своїм одноліткам з Львівської області команді «Буг-Сокаль» з рахунком 0:4, Вінницької області команді «Олімпік» з рахунокм 0:1 та - «Жайвір» з Черкаської області.

Дві останні гри виграли з рахунком 2:1 у команди «Колос» Гребінківської територіальної громади та у команди «Вертикаль» Київської області з рахунком 3:0. За результатами ігор наші дівчата набрали 6 очок та посіли п’яте місце.

У старшій віковій категорії змагалось дев’ять команд, розділених на дві підгрупи. Наші дівчата у своїй групі здобули перемогу над такими командами: «Вікторія» (Черкаська область) з рахунком 3:0, «Самарчанка» (Дніпропетровська область) також з рахунком 3:0 та зіграли 1:1 з командою «Багіра» (Донецька область).

Набравши сім очок, кобеляцькі футболістки посіли перше місце у своїй групі. Півфінальна зустріч для наших дівчат була найважчою. Вони поступились одноліткам з Вінницької області з рахунком 1:2. У грі за третє місце команда «Лідер» перемогла команду «Валькірії-Олімпік» з Харківської області з рахунком 1:0, і здобули бронзу змагань.

Перше місце за вінницькими футболістками, які перемогли донецьких одноліток з рахунком 1:0.

Кращим гравцем змагань стала футболістка нашої команди «Лідер» Лейла Алієва. Тож вітаємо наших вихованців із здобуттям бронзових нагород у Всеукраїнських змаганнях.

Команди-призери нагороджені кубками, медалями та грамотами центральної ради «ГО ВФСТ «Колос».

Вихованці та тренери команди «Лідер» Кобеляцької дитячої юнацької спортивної школи висловлюють слова вдячності міському голові Олександру Копельцю за надану допомогу в змаганнях.

Директор ДЮСШ Р.Сабіров