До уваги бджолярів!

Дата: 12.07.2021 15:47

Постанова Кабінету Міністрів України № 517 від 12 травня 2021 року "Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції" передбачає надання державної підтримки фізичним особам, у яких наявні бджолосім’ї.

Дотація за бджолосім’ї надається на безповоротній основі фізичним особам та суб’єктам господарювання, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. У разі наявності більше ніж 300 бджолосімей максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Для отримання дотації за бджолосім’ї фізичні особи та суб’єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, подають до 1 жовтня поточного року  до сектору економічного розвитку та інвестицій апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради наступні документи:
- копію ветеринарно-санітарного паспорта пасіки;
- копію рішення про державну реєстрацію потужності;
- копію довідки або договору про відкриття рахунка в банку;
- копію паспорта громадянина України;
- копію документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному контролюючому органу і мають відмітку в паспорті);
- довідку, видану органом місцевого самоврядування, про реєстрацію пасіки із зазначенням кількості наявних бджолосімей на останню звітну дату на момент подання документів (фізичні особи та фізичні особи -підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства).

Для нарахування дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, дотація нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

У разі виникнення питань, радимо звернутися за додатковою інформацією до спеціалістів сектору економічного розвитку та інвестицій апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.