Відбулося засідання бюджетної комісії

Дата: 09.07.2021 15:10

9 липня 2021 року за участю Кобеляцького міського голови Олександра Копельця відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань економічної політики, власності, бюджету, тарифів та цін, яке провела голова комісії Таміла Шевченко.

У роботі комісії взяли участь члени профільної комісії: Анатолій Таранушич, Віктор Фесюра, Марина Ященко та Володимир Жуков, спеціалісти відділів і структурних підрозділів міської ради, керівники комунальних установ.

Основним питанням, яке розглядали члени постійної комісії – внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2021 рік. За інформацією заступника начальника Фінансового відділу Андрія Дацка, станом на 1 липня поточного року до загального фонду бюджету міської територіальної громади, при планових показниках 52 664 250 грн., фактично надійшло податків і зборів у сумі 59 295 71 грн., що становить 112,59%. Планові показники перевиконано на 6 631 521 грн. Враховуючи рішення восьмої сесії восьмого скликання від 14.05.2021 року, яким було розподілено кошти в сумі 4 768 030 грн. на одинадцяту позачергову сесію міської ради, яка відбудеться 14 липня 2021 року, пропонується розподілити кошти в сумі – 1 863 490 грн.

На витрати Виконавчого комітету міської ради передбачено кошти в сумі 326 361 грн., з них 76 361 грн. – на компенсацію за перевезення пільгових категорій громадян на приміських маршрутах та 250 000 грн. – на оплату послуг з поточного ремонту дорожнього покриття частин вулиць Пушкіна, Покровської, Ветеринарної, О.Гончара та Кутузова.

На утримання Відділу культури, туризму, молоді та спорту передбачено кошти на виплату заробітної плати працівникам закладів культури територіальної громади, на підготовку до опалювального сезону цих закладів та на інші потреби. Разом по даній галузі передбачено кошти в сумі – 531 тис. грн.

По Відділу освіти передбачено кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації по двох закладах світи (Кобеляцький ліцей №2 – капітальний ремонт харчоблоку й Іванівська ЗОШ – капітальний ремонт покрівлі) та дошкільному освітньому закладу «Золотий півник» (капремонт покрівлі); придбання матеріалів для проведення поточних ремонтів навчальних закладів; придбання письмових наборів для першокласників в кількості 250 шт.; придбання обладнання до дитячих майданчиків для дитсадка «Світлячок» та співфінансування на придбання обладнання, меблів, комп’ютерної техніки за рахунок субвенції з державного бюджету на «Нову українську школу» та на інші витрати. Разом по Відділу освіти передбачено кошти в сумі – 981 119 грн.

Окрім того, проєктом рішення передбачена інша субвенція до Полтавського районного бюджету на погашення заборгованості за надані послуги зв’язку пільговій категорії громадян в сумі 24 716,77 грн. та кошти в сумі 2 000 000 грн. на умовах співфінансування, відповідно підписаного Меморандуму з Агенцією місцевих доріг Полтавської області, на ремонт доріг місцевого значення загального користування.

Окрім того, членами профільної комісії були розглянуті майнові питання, питання внесення змін до чинних програм та інші.

Відповідно до висновків профільної комісії, всі питання будуть внесені на розгляд позачергової сесії міської ради.