Відбулося засідання Виконавчого комітету міської ради

Дата: 08.07.2021 16:38

Сьогодні, 8 квітня 2021 року, відбулось засідання Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яке провів міський голова Олександр Копелець.

Спершу присутні розглянули блок освітянських питань, який стосувався затвердження додаткових угод до Контрактів з директорами загальноосвітніх навчальних закладів Кобеляцької міської ради.

Окрім того, був заслуханий звіт директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» за 2020 рік та за червень 2021 року Гулієвої Ірини Миколаївни. У контексті його розгляду члени Виконавчого комітету затвердили звіт директора та погодили продовження терміну дії контракту з керівником вищеназваної установи терміном на три роки.

На засіданні членами Виконкому було розглянуто питання надання соціальних послуг жителям територіальної громади. У ході його розгляду був погоджений список осіб, які потребують надання соціальних послуг працівниками Центру надання соціальних послуг Кобеляцької міської ради.

Також присутні розглянули питання виплати компенсації за пасажирські перевезення на маршрутах загального користування, які діють на території міської ради. Під час його розгляду було обговорено можливість залучити ще одного перевізника. Дане питання буде додатково вивчатися.

У рамках засідання також було ухвалено низку рішень, які стосувались захисту прав дітей, благоустрою, надання дозволів та інші питання життєдіяльності територіальної громади.

Окремий блок питань, які розглянули члени Виконкому та прийняли відповідні рішення, стосувався надання адресної матеріальної грошової допомоги.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.