Відбулося засідання опікунської ради при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради

Дата: 08.07.2021 09:37

7 липня відбулося засідання опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх осіб, які потребують піклування Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.

У засіданні взяли участь заступник міського голови Сергій Китайгора, фахівці управління праці та соціального захисту населення, відповідних підрозділів Виконкому та соціальних установ.

До порядку денного були включені питання щодо забезпечення реалізації прав повнолітніх осіб, які потребують опіки на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, та контроль за забезпеченням особистих прав та інтересів, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права.  Попередньо всі ці питання були вивчені профільними спеціалістами.

У ході засідання були прийняті відповідні висновки.