Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Кобеляцької міської ради

Дата: 07.07.2021 14:33

У середу, 7 липня, відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини при Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради під головуванням заступника міського голови Сергія Китайгори.

На комісії були розглянуті питання, у тому числі спірні, які потребували колегіального вирішення, зокрема: позбавлення та поновлення батьківських прав; вирішення спорів між батьками щодо визначення або зміни прізвища та імені дитини; вирішення спорів між батьками щодо визначення місця проживання дитини; участь одного з батьків у вихованні дитини; збереження майна, права власності або права користування яким мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та інші питання, пов’язані із захистом прав дітей.

У ході їх розгляду бралися до уваги умови проживання сімей, потреби дітей, відносини в сім`ї, ставлення батьків до виконання їх батьківських обов`язків, забезпечення батьками належного догляду за дітьми. Також було заслухано представників сторін заявників.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні висновки, які направлені на забезпечення соціально-правового захисту малолітніх та неповнолітніх дітей згідно з чинним законодавством.